Stańcie do apelu…

Wiadomo wszem i wobec, że odkąd przy naszym korytku wieprzowinkę zastąpił drób, ofiary katastrofy smoleńskiej zostają wzywane do apelu przy każdej okazji, a nie tylko podczas miesiączek. Ponieważ obawiam się, że politykom PiS, którzy historię znają na tyle ,żeby nie wiedzieć w którym roku Polska popełniła dziejowy błąd i przystąpiła do UE, lub kumają z niej tylko coś tam coś tam ,podpowiem jeszcze kilka okazji podczas których akrobatów smoleńskich będzie można postawić do apelu. Przy okazji również ciemnemu ludowi ,który jakoś nie rozumie ,jaki związek mają „polegli za łojczyznę” w wycieczce wyborczej do Katynia, z protestami robotników (nomen omen :P) i Powstaniem Warszawskim objaśnimy sprawę. Po tym objaśnieniu już nikt nie odważy się protestować przeciwko kolejnym apelom, do których znów z domu ojca będą musieli schodzić smoleńszczycy.

Apel smolenski

Apel smoleński + protesty robotników w Poznaniu – Jak wiadomo bracia K już od małego wprawiali się do polityki. Szczytem ich dokonań była kradzież jedynego naturalnego satelity naszego łez padołu – księżyca. Jaki to ma związek z robotnikami spytacie? Otóż taki, że gdyby zamiast rzucać się na komunę w dzień ,docenili geniusz braci , ich taktyczny zmysł i zaatakowali w nocy , natłukli by tych, którzy stali tam gdzie stało zomo i już po jednonocnym powstaniu  zaświeciła by nam jutrzenka wolności i kapitalizmu. Przecież jak w nocy nie było trzymanego w niewoli przez bohaterskich braci K księżyca, to było ciemno jak w d…e, a jak było ciemno jak w d…e, to zomowcy by roboli nie widzieli ,a jakby zomowcy roboli nie widzieli, to robole mogliby ich wytłuc wykorzystując element zaskoczenia. Teraz rozumiecie, dlaczego jeden z braci K za swój heroiczny czyn zasłużył na postawienie go do apelu mimo, że geniusz jego nie został należycie wykorzystany ,a ponieważ głupio by było tylko Lecha przywoływać ,pozostałe 95 osób też trzeba było z domu ojca zawołać.

Apel smoleński + Powstanie Warszawskie – Nie wiem o co tu się opozycja ciepie. Każdy ,kto czytał „Kolumbowie rocznik 20″ wie, że pewnego dnia „nasi zdobyli czołg”. No to kto jest bardziej stworzony do zdobywania czołgu, a potem do kierowania tym cennym łupem jak nie BRACIA? Wszak wzrostem do dokonania takiego wielkiego czynu pasowali idealnie. Jak wiemy tak fajnie zapoczątkowana historia skończyła się raczej średnio, bo w tym czołgu wredni naziści (nie mylić z miłującym pokój narodem niemieckim) napchali do czołgu materiałów wybuchowych ,czołg się „rozpuknął ,a część odłamków poleciała w wszechświat , napotkała na swojej drodze czarną dziurę o wdzięcznej nazwie hiperkorytoplus , przeteleportowała się w czasie i urwała skrzydło w tupolewie, a dalej już znacie: tusio przybijał żółwiki z puciem, kopaczka kopała, a antoś spi….ł  pociągiem aż się za nim kurzyło.

A teraz moje propozycje dalszego rozwijania programu „Apel smoleński +”

apel smolenski 3

Apel smoleński + rocznica ocalenia Rzymu przez gęsi kapitolińskie (nie będę objaśniał jak te gęsi Rzym ocaliły ,kto zainteresowany niech sobie wygoogla) – wydarzenie co prawda nie polskie, ale jak już coś robić ,to z rozmachem. Niech makarony wiedzą, że Polacy nie gęsi a swój własny bohaterski drób mają

Apel Smoleński + chrzest Polski – Jak wiadomo Mieszko rymuje się z Leszko, a od Leszko już tylko krok do Lech.

Apel Smoleński + rocznica bitwy pod Grunwaldem. Związek? Dwa nagie miecze. Miecze są z metalu i samolot z metalu ,mieczem się machało w powietrzu i samolot lata (no może ten konkretny „nie dolatał”, ale nie o to chodzi) w powietrzu. Oczywista oczywistość myślę, że dłużej nie muszę tłumaczyć.

Apel smoleński + rocznica odkrycia Ameryki. Oj, jak tak posłuchać pisiorków, to nieraz taką Amerykę przed nami odkrywają, aby usprawiedliwić Koryto + i inne szachrajstwa PiS-u, że klękajcie narody, a jak ktoś uklęknąć jednak przed ich odkryciem nie chce , to mu powiedzą że „jak PO kradło to Ci nie przeszkadzało”

Apel smoleński + hołd pruski – Wycieczka smoleńska wiązała się niby z oddaniem hołdu pomordowanym w Katyniu. Związek jest? Jest. Powiem więcej oba te hołdy były trochę na niby ,bo trochę ponad 200 lat później składający Polsce hołd Prusacy (kużwa znowu nie Niemcy – Prusacy) na spółę z ruskimi i Austrią podzielili między siebie nasz kawał czerwonego sukna Podobnie sprawa się ma w przypadku Katynia , gdyby nie rok wyborczy to Pan K na pomysł hołdu katyńskiego zapewne by nie wpadł , bo wcześniej jakoś notorycznie w tamte strony się nie zapędzał.

Apel smoleński + rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. – Odniesień mnóstwo. PIS nam pisał swojego czasu nową konstytucję, później ją schował ,ale nie pomogło bo współpisarz tego bloga „Dżej. Di” (J. D. – z wiadomych przyczyn przestał lubić swoje prawdziwe imię 25.10.2015 ;-) ) niczym Indiana Jones i Lara Croft w jednym ciele zstąpił do czeluści ciemnych i trzeciego dnia wziął, wygrzebał i wrzucił ją na Naszą Prawdę ,po prawicy nie pamiętam już jakiego artykułu. Teraz mamy też Targowicę (a moja mama by powiedziała że płaczków żydowskich, nie wiem z narodowością tych osobników może i jest bliska prawdy) biegającą i lamentującą po obcych dworach, że nierządem Polska stoi. Może i stoi ale ten nierząd to głównie z Ukrainy pochodzi.

Apel smoleński + kampania wrześniowa. PIS, niczym Schleswig Holstein wpłynął do portu na wiejskiej jako dobra zmiana a potem zaczął napier…ć nas wszystkich.

Apel smoleński + okrągły stół – Bracia K też tam byli !!!!!

PS .Na wzmiance o okrągłym stole mógłbym zakończyć tę satyrę . Chcę jednak na poważnie napisać wszystkim, którzy napiszą mi że robię sobie jaja z tragedii smoleńskiej. Zastanówcie się czy ciągłym ględzeniem o niej tych swoich bzdur o zamachach, trotylach, modelami tupolewa z parówek i puszek po piwie i ciągłym mieszaniem w polityczne spory ofiar tej katastrofy, czy też jak wolicie zamachu, sami tej tragedii nie deprecjonujecie i nie ośmieszacie…

The following two tabs change content below.

Mariusz Robotnik

Redaktor
"Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów"

Ostatnie wpisy Mariusz Robotnik (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.