Gdybym miał gitarę…

13.10.2017

…to bym na niej grał.

SchetynaA gdybym był szefem PO, miał do swojej dyspozycji usłużny TVN ( choć ostatnio chyba i ich nieporadność i obłuda opozycji zaczyna wkurzać) wasalną GW setki utrzymywanych z podatków specjalistów od wszystkiego i tysiące opłacanych z tego samego źródła członków młodzieżówki piszących w necie co tam centrala nakaże zwanych w skrócie hejterami,w rok odsunąłbym PIS od władzy.

W jaki sposób spytacie?

A w taki :

1) Ucieczka do przodu.- Za wszelką cenę próbowałbym odzyskać choć część wiarygodności. Powtórzyłbym jedyną mądrą rzecz jaką za czasów swojego szefowania w PO uczynił Donek. Wypieprzyłbym na zbity pysk Schetynę, Kopacz ,Budkę i innych, którzy są już w oczach wyborców mniej lub bardziej skompromitowani.

2) Program. – Ogłosiłbym śmiałą strategię dla Polski stanowiącą odpowiedź na problemy najbardziej gryzące szarego Kowalskiego. Przedstawiłbym np projekt reformy emerytalnej, która pozwalałaby nie podnosić wieku emerytalnego. Sytuacja na chwilę obecną jest zbyt poważna, a PO za bardzo skompromitowana, aby na samym antypisie zbudować duże poparcie społeczne

3) Skończyłbym z przeidiotyczną koncepcją „Ulica i zagranica” Tak jak napisałem w punkcie drugim, skończyłbym ze szczuciem na siebie społeczeństwa, a wziąłbym się nomen omen do roboty, bo za to my społeczeństwo politykom płacimy. Za robotę a nie za hasanie po ulicach i za śpiewy na okupowanej ambonie sejmowej. To samo dotyczy szpiclowania na Polskę instytucjom UE. Koniec z tym

4)Zresetowałbym stosunek mojej partii do UE. Poparcie dla koncepcji wstawania z kolan u Polaków nie wzięło się znikąd. Jest to owoc wiernopoddańczych wobec UE rządów PO

5) Skończyłbym przeidiotyczną wojenkę podjazdową z Kukizem. Dawno już pisałem i przykład Rzepeckiego tego dowiódł że jest to jedyna sensowna alternatywa mogąca odebrać PiS głosy mniej sfanatyzowanych wyborców i podebrać co mądrzejszych posłów, a równocześnie Kukiz jest jeszcze (niestety) za słaby żeby „groziło” to przejęciem władzy przez K’15.

Tylko tyle panowie POsłowie i panie POsłanki. Jestem spokojny o to że tego jednak nie zrobicie. Czemu? Bo jesteście na to albo za leniwi ,albo za głupi, albo leniwi i głupi zarazem.

Platforma to.xnbak

The following two tabs change content below.

Mariusz Robotnik

Redaktor
"Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów"

Ostatnie wpisy Mariusz Robotnik (zobacz wszystkie)

3 Komentarze

  1. Usłużny TVN a czy nie TVN wypromował Kukiza? Zaczął rosnąć w wyborach prezydenckich po emisji Wojewódzkiego. Co do wojenki podjazdowej z Kukizem to Kukiz zaczął wojenkę z Po krytykując osiem lat rządów PIS w czasie rządów PIS dlatego ma miano przystawki PiSu bo jest cichym koalicjantem. Polecam po debacie Komorowski – Duda co Kukiz wypowiada w TV Republika jak wszystkie sondaże dawały wygraną w debacie Komorowskiemu. Gdyby nie zachowanie Kukiz 15 to PISowi by nie rosło poparcie.

    • Podaj proszę przykłady głosowań w których Kukiz 15 jednogłośnie popierał PIS,bo jeśli to że się krytykuje oznacza automatycznie wg Was koalicję z tymi drugimi to macie takie same sprane przez Waszych partyjnych guru mózgi jak i pisiory. Kto nie z nami ten przeciwko nam co nie? A więc klęska bufona Bredzisława to wina Kukiza teraz? A może jednak „kupionej za pincet patologii”, a może to wina klątwy Tutenchamona ? Kiedy wreszcie poszukacie winy za swoje klęski tam gdzie potrzeba tj we własnych szeregach?

    • Powiadasz, że przez Kukiza PiS-owi rośnie a może przez totalnych prędzej? Gdyby nie „pucze”, kontrmiesięcznice czy ciągłe wrzaski totalniaków to może do ludzi by dotarło coś poza tym ,że atakują PiS i na zasadzie „oblężonej twierdzy” trzeba ich bronić. A co do reszty wypowiedzi skwituję to tak – W nosie mam która partia PO-PiS-owej ferajny obecnie jest przy władzy. Wszystkie w dupie mają Polskę i Polaków, demokrację (której u nas jeszcze nie było, nie ma i nie będzie póki te partie będą rządzić). Jedyne co się dla tych partii liczy to ich własny interes, interes ich kolesi czyli koryto. Wszystkie dotychczas zawłaszczały wszelkie instytucje i spółki i czy robią to w „białych rękawiczkach” jak PO czy „na pałę” jak PiS efekt jest ten sam. Tak naprawdę mimo błędów które się przytrafiły tylko K’15 zgłasza proobywatelskie i prodemokratyczne rozwiązania czy to w sprawie TK czy teraz w sprawie KRS i SN. Tylko K’15 mówi i proponuje rozwiązania reformy wymiaru sprawiedliwości, które realnie zmieniają i skracają tryb postępowania sądowego. Tylko K’15 chce prodemokratycznych zmian ustrojowych od systemu wyborczego poczynając, poprzez choćby referenda obligatoryjne, czy powołanie sędziów pokoju, po ustalenie wreszcie realnego trójpodziału władzy – rządem kieruje np Prezydent, żaden poseł nie może być ministrem a sędziów TK, SN czy KRS-u wybierają obywatele (a jeśli nie to kandydatów zgłasza środowisko sędziowskie z pośród których sędziów wybiera sejm kwalifikowaną większością). Nie wspomnę już o propozycjach upraszczających polskie prawo i likwidujących zbędne instytucje etc. I to są realne i konieczne zmiany żeby w Polsce w końcu było normalnie a cała ta PO-PiS-owa wojenka toczy się tylko o to że jedni chcą żeby było tak jak było (czyli do dupy) a drudzy chcą zrobić po swojemu (ale tak samo do dupy).

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.