Takiego Wała jak Polska cała

Wzruszyłem się kurwa i łkam. Mało powiedzieć łkam. Polały się wręcz łzy me czyste rzęsiste, krew się we mnie wzburzyła ,dupa zaswędziała wielce i krzyczę: Na PiS narodzie ,na PiS ,kosy na sztorc ,siekiery w łapę…

A TAKIEGO WAŁA PASOŻYTY :)

Ale od początku…

Gruchnęło w Polskę, że oto PiS zaczął wsadzać opozycjonistów. Na pierwszy ogień poszedł Józef Pinior ,dawny działacz Solidarności były senator z ramienia PO i europoseł. Oj zagrali larum ,zagrali wszak PiS swą bezbożną łapę na opozycję podniósł. Znowu wrzeszczą: chodźcie na ulicę ,brońmy demokracji,walczmy. Ileż to ja się naczytałem jakim to jest Pinior uczciwcem. Płacze Cimoszewicz, Frasyniuk się objawił i chwalą i zapewniają i buntują.

cimoszewicz 1

 

Frasyniuk 1

Omal im nie uwierzyłem… ale tylko omal. Pomny z kim mam do czynienia poszperałem sprawdziłem to i owo i wystarczył jeden fakt, abym wiedział skąd ta histeria i niezwłocznie się z Wami tą wiedzą podzielę.

Oto śledztwo przeciwko Piniorowi zostało wszczęte przez CBA już w kwietniu 2015 roku. Wiecie kto wówczas rządził ? Niespodziaaaankaaaa ,otóż rządziła PO. A kto był szefem CBA? A pan Wojtunik mianowany przez honorowego obywatela zielonych wysp w galaktyce całej ,”umiłowanego” nam wcale nie mniej niż prezes króla Europy Donalda T.

Zaiste uczciwy musiał być ten Pinior, skoro nawet takim kradziejom jak peowce jego uczciwości było już za wiele :) 

Pewnie teraz macie lekki mętlik w głowach ale zaraz Wam wszystko ładnie uporządkuję

Historia znowu się powtarza. PiS, któremu coraz więcej ludzi zarzuca, że miał wsadzać kradziejów z PO a nie wsadza znalazło sobie kozła ofiarnego. Niegdyś tym kozłem ofiarnym był lekarz transplantolog, a teraz maja lepszego. Fakt że to PO zaczęła śledzić Piniora jest dla nich cudownym alibi.

Opozycja totalna natomiast wie, że jak rozpętają histerię mało kto poza pisiorami będzie sprawdzał o co chodzi w sprawie i cynicznie usiłują Piniora wykorzystać do kolejnej konfrontacji z PiS. Zresztą nie ma co owijać w bawełnę .Dążą do rozpętania wojny domowej.

Kolejnym, który marzy o wojence jest nasza hiena roku zwana dla niepoznaki Lisem.

Ów godny przedstawiciel  gatunku hien śmiesznie dramatycznie pyta,a raczej ” tłita”:

Polacy… O Polakach sobie przypomnieli, teraz jak żłób oddala się coraz bardziej.  Polacy ,walczcie o Piniora ,Polacy brońcie TK ,Polacy walczcie o normalną szkołę Polacy walczcie o TK.

Polacy walczcie… Teraz przyszła koza do woza ,zapomnieli jak to my Polacy byliśmy dla nich nieudacznikami ,ciemnogrodem, neetsami z zadupia spóźnionymi rewolucjonistami, gówniarzami itp.

Polacy walczcie… Pytam w imię czego i pod czyimi sztandarami?

Myślicie że to jest walka z PiS? Że to jest walka o wolność waszą i naszą? Nic bardziej mylnego. Nawołują Was do walki ,aby znów postawić naprzeciwko siebie dwa wrogie plemiona. Piorą Wam mózgi szczytnym hasłami abyście się wyrzynali w czasie kiedy oni usiądą sobie przy kolejnym okrągłym stole i podzielą się władzą. Macie się wyrżnąć po to ,aby im się łatwiej osłabionym już do reszty narodem rządziło. Kiedy już się wyrżniecie te same Frasyniuki ,Cimoszewicze ,Kaczyńskie ,Millery ,Tuski, Dudy ,Szydła ,Błaszczaki i inne gady znów wylezą na wierzch i będą z tymi obłudnymi minami zapewniać że zbudują drugą Japonię ,Irlandię czy zieloną wyspę. Znów będą judzić jątrzyć dzielić i sortować .

O to chcecie ginąć na ulicach? Nie macie wrażenia że to już było? 

Powtarzam z uporem maniaka. Zostańcie w domach, zatrzymajcie w domach młodzież (uważajcie bo to ją takimi górnolotnymi hasełkami opętać najłatwiej ), a oni niech się tłuką ile wlezie. POPiS to jest zmora rujnująca nasz kraj, to przez ich rządy miliony Polaków wyjechało z kraju. To PO aby zapełnić tę lukę chciało nasprowadzać nam tu ubogacaczy kulturowych, a PIS liże tyłki banderowcom.

Warto przelewać za nich bratnią krew?

Czas aby to oni się wytłukli ,a my wypłyniemy potem na wierzch i posprzątamy po nich ten kraj. Dlatego macie żyć a nie rżnąć się za POPiS

The following two tabs change content below.

Mariusz Robotnik

Redaktor
"Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów"

Ostatnie wpisy Mariusz Robotnik (zobacz wszystkie)

2 Komentarze

  1. Opozycjonista czy nie to jednak 40 tysięcy łapówy wziął. Powinien więc iść siedzieć. Pinior to jednak tylko płotka, a PiS nie wsadza grubych ryb jak HGW czy Grabarczyk albo Bury, że o Tusku nie wspomnę, bo ten jest poza zasięgiem. Te całe marsze KOD i marsze PiS to cyrk dla gawiedzi. Pogonić trzeba jednych i drugich. Dopiero wtedy w Polsce będzie spokój, bo Kaczyński i PiS np. skłócają ludzi szopkami z miesięcznicami smoleńskimi, mieli rzekomo sensacyjne dowody i co? Gdzie one są? Cyrk dla maluczkich i tyle żeby wielbili Kaczyńskiego i PiS a inni żeby go nienawidzili i żeby interes się kręcił. O nie mnie w bambuko nie zrobią. Dość tego. Na żadną z partii w obecnym Sejmie już nie zagłosuję (a ostatnio dałem się zrobić w bambuko i zagłosowałem na PiS, czego zaczynam żałować, bo zastanawiałem się nad Kukizem, ale po jego akcji w TV Republika gdzie nazwał Hejke „pisowską k…” zmieniłem zdanie.)

    • Jeśli będziemy zmieniać zdanie po każdym razie w którym ktoś tam kogoś nazwie… :-) No ale nie agituję na to przyjdzie czas w kampanii wyborczej Natomiast co do Po PiS to od dawna o tym piszemy więc nie zaskoczę Pana tym że zgadzam się z Panem w 100 procentach. – Dziękuję za komentarz i pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.