Panowie życia i śmierci część I

Autor: Bogusław Maśliński, 2015-07-01

Biologiczne niszczenia rdzennych Polskich Słowian.

Ten felieton to nie Komedyjka jak nazwał by to autor fraszki.
Bez jednego wystrzału sytuację społeczno gospodarczą Polski z 2015r możną porównać do 1945r. Kiedy to Niemcy Faszystowskie po wielkiej zbrodni, rabunku, niszczenia naszej ojczyzny zostali wypędzeni, dziś ten sam okupant IV Rzesza Niemiecka przy poparciu zdrajców począwszy od Magdalenki.

Z prognozy ONZ, w 2100 roku populacja w Polsce może spaść do 16 709 tys. To o co chodzi zbrodniarzom  z Rządu Świata, tak zaprogramowano na posiedzeniu  w Rzymie.

Według władz III RP jest to scenariusz mało optymistyczny, my nie będziemy tak długo czekać. Nasi przodkowie KPP, NKWD UB, wermachtu przewrócą się w grobie, plan jak stachanowcy PRLu wykonamy nie 100% więcej, a 200%, 300% i coraz więcej, wymaga od nas ciężkiej pracy. Rząd Światowy oraz szanowna Caryca Europu, komsomolec, szkolony w Stalinowskiej Moskwie.

Przypomniał mi się żart z brodą – spotyka Gomułka nieźle ubranego gościa, stwierdza nieźle ci się powodzi, człek odpowiada ano trochę, Gomułka a jakbym tak przycisnął śrubę, kupił bym rower, a gdybym tak więcej przycisnął śrubę, kupił bym samochód, zniecierpliwiony Gomułka zadaje ostatnie pytanie, a kim ty jesteś, twój zawód, Grabarz szanowny towarzyszu sekretarzu „Grabarz”.

Jak ci Stalinowscy spadkobiercy chcą doprowadzić do zdziesiątkowania narodu Polskiego, Błąd oni ten plan wykonują z dwojoną siłą.

Zapoznajmy się z sposobem działania Grabarzy narodu w XXI w III RP

Śmierci przed szpitalem 50-latek zmarł przed szpitalem w Czeladzi, Niestety po wyjściu ze szpitala zmarł. Jest śledztwo ws. śmierci przed szpitalem w Skierniewicach ws. nieumyślnego spowodowania śmierci 61-letniego mężczyzny, który zmarł przed budynkiem miejscowego szpitala. Wołomin- Umarł pod drzwiami szpitala, bo …. personel zamknął przed nim  drzwi, uznając proszącego o pomoc mężczyznę za szaleńca. Śmierć przed szpitalem w mieście Skierniewice.

Pan Adam, który zmarł przed szpitalem, bo portierka poleciła mu, aby udał się po skierowanie, nie jest pierwszą ofiarą takich praktyk. W podobnych okolicznościach życie straciła 60-letnia pani Grażyna. Łódź: śledztwo w sprawie zgonu mężczyzny przed szpitalem

Zbrodnia, zbrodnia a tzw, wymiar sprawiedliwości ewentualnie pociąga do odpowiedzialności za nieumyślne spowodowanie, przykłady można mnożyć już w tysiące. Mordowane są także dzieci, oszczędność dla III RP nie do oszacowania, Lekarz i pielęgniarka odpowiedzą przed sądem za śmierć dziecka w Sosnowcu.10-letnia Ewelina  ZMARŁA po znieczuleniu ogólnym u stomatologa. ŚMIERĆ dziecka w szpitalu w Choszcznie (woj. zachodniopomorskie). Tragedii winni lekarze? Koszta, koszta słyszymy dookoła, zmniejszyć koszty segregacji, zmniejszają cytat: WP donosi- Dowiecie się także, oraz dlaczego aż 500 tys. niemowląt umiera każdego roku przed pierwszym miesiącem życia, itd. Mnożą się oskarżenia wobec pracowników domu opieki w Bydgoszczy. To żaden sukces, znęcanie nad sześciolatkami w szkole i nie tylko nad maluchami, przedszkola tez dorównują w psychicznym terrorze.

Czasami zastanawiamy się jaki ten staruszek, staruszka żwawa, a my już schorowani, 16 latka w Olsztynie z zawałem serca, wyścig szczurów,  lekaż stwierdza że 30 latek ma organizm 80 latka.

To nie wszystko, jest przysłowie, :  „jesteś tym, co jesz” Otwórz swoją lodówkę i przeczytaj etykiety na produktach spożywczych. Czy większość wymienionych składników to chemia? Konserwanty, barwniki, przeciwutleniacze, emulgatory… rocznie zjadamy ich ponad 2 kilogramy. Większość z nich nie została zbadana pod kątem długoterminowego oddziaływania na nasze zdrowie. Warto zaznaczyć, że substancje dodatkowe stosowane w żywności nie są objęte jednolitym prawem. Niektóre, dopuszczone do użycia w Polsce, są zabronione w krajach Unii…., poprawnie powinno pisać się w Berlinie, ale i tak dobrze że czasami reżymowe media coś normalnego nie poprawnego napiszą. Np. Colgate  - ta pasta do zębów jest rakotwórcza a mimo to jest od pięćdziesięciu lat sprzedawana na świecie ! Fluor zawarty w paście do zębów szkodzi zdrowiu, odkłada się w kościach, zwiększając ich łamliwość. Uszkadza też nerki, zmniejsza odporność na infekcje, sprzyja rozwojowi alergii ostrzega dr n. med. Danuta Myłek, alergolog i dermatolog. Poza tym, wiąże magnez, co sprzyja zawałom serca. Niemcy w obozach koncentracyjnych aby ludzie się nie buntowali ,używali FLUORU do otumaniania ludzi.

Dziś lekarz jest de facto dealerem farmaceutyków dostarczanych przez koncerny. Zajmuje się dilerką a nie wyleczeniem z choroby – co najwyżej jej zaleczeniem i skazaniem pacjenta na dożywotnie przyjmowanie leków.

Ta opinia jest niesprawiedliwa dla wielu lekarzy a lecząc się na układ krążenia, nawiasem mówiąc nieuleczalny od 2002r wiem że uratowali mi kilkakrotnie Zycie. Lecz idziemy dalej, wielki krzyk o szczepionki, nazwał bym to śmierci w strzykawce, cytat :
http://www.era-zdrowia.pl/strefa-toksyczna/szczepionki/niebezpieczne-ukrywane-fakty-na-temat-szczepionek.html
  
- Pierwsza z usuniętych z obiegu szczepionek to Euvax B przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu B, która jest podawana dzieciom już w pierwszej dobie życia. Druga to Tripacel, przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi.  Wojna z rakiem, czy wojna o raka?

Nitrylozydy W Polsce to jest biznes dla farmaceutycznych hien. Wydatki na onkologię to ok. 6,3 mld zł rocznie,

Amerykanie wypowiadają się jednoznacznie: Cały przemysł farmaceutyczny, łącznie z monopolistycznymi gigantami i ich wspólnikiem FDA [Food and Drug Administration - Urząd ds. Żywności i Leków], stał się największym zagrożeniem dla zdrowia i życia Amerykanów , w III RP reżymowe nie napiszą.

Biologicznym wyniszczanie rdzennych Polaków jest także doprowadzenia do rozpaczliwej sytuacji, bezrobocie, bezdomność, umowa śmieciowa nie pozwalając dokonać podstawowych opłat, brak finansów na wykarmienie rodziny, wykupienie z recepty nawet kilku leków, finał a może sukces w III RP- Według danych zebranych przez Polskie Radio, w 2012 r. było ich 5791, a w 2013 już 8579! Zwyżka samobójstw jest już od 2000r, czyżby to samuraje z radości  odzyskania niepodległość, tak wiem jestem bezczelny, lecz jak można obudzić społeczeństwo.

Przedstawiam statystykę sprzed kilku lat- Stan cywilny osób podejmujących zamachy samobójcze:
kawaler, panna – 3451, żonaty, zamężna – 3740, konkubinat – 422, wdowiec, wdowa – 470,rozwiedziony (a) – 766
separacja – 50, brak danych – 1308. Zwróćcie uwagą że najwięcej samobójstw jest w rodzinie która nie ma środków utrzymania. W Olsztynie zwolniono z OZOS małżeństwo automatycznie dwoje, mieszkali poza Olsztynem. Pozostawili kartkę państwo nas skazało, państwo wychowa dzieci, pozostało troje sierot.

Państwo znajdzie ponad dwa tysiące na dom dziecka a nawet trzy prowadzony przez jakieś stowarzyszenie, rodzinę zastępczą niekontrolowaną, schronisko jak dla psów.

III RP ma sukces zniszczenia tradycyjnej rodziny.

Wypowiadają się autorytety tejże wolnej Polski, zaznaczam bez komentarza, a język i ręka świerzbi- Czubaszek ostro: Wolę być „zimną suką” niż „matką, Maria Czubaszek kilka dni temu wyznała, że dwa razy usunęła ciążę. Prawdziwa matka Polka patriotka III RP.

Biologiczna śmierci ściga nas z przysłowiowego nieba- Na koniec: Chemtrails – Geoinżynieryjne Imperium Rothschildów Wywiad z doktorem Jerzym Jaśkowskim: Geoinżynieria: Cicha wojna, w mediach tak ładnie oszuści kłamią,

Ponad Tysiąc naukowców protestuje przeciwko postulatom ONZ

Globalne ocieplenie – rząd FAŁSZUJE dane by odpowiadały fikcji zmiany klimatu

Odporne na Chemtrails nasiona GMO Monsanto wyprą uprawy ekologiczne

Jakże to smutne, w czasie okupacji Niemiec Faszystowskich byli Folksdojcze, Policja żydowska w Gettach .

Wojna, a jak można nazwać masowy mord narodu Polskiego w latach pod koniec XX w i w XXI w.

 Bogusław Maśliński
2015-07-01
The following two tabs change content below.

Jarosław Danielak

Admin
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"

Ostatnie wpisy Jarosław Danielak (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.