Dokąd zmierzasz Polsko?

Araby „ubogacili” kolejne europejskie miasto. Tym razem Brukselkę.

zamach w Brukseli

Reakcje świata są różne, natomiast mnie zastanowiło sielskie rozanielenie polskich polityków zarówno tzw opozycji jak i, o zgrozo naszego pożal się Boże rządu…

Polska jest bezpieczna, słyszymy od pacynki Beatki - „W tej chwili nie ma powodów, by wprowadzać podwyższony stopień bezpieczeństwa. Polska jest państwem bezpiecznym” (źródło: tvn24)

i od pacynki Andrzeja„Przekazano mi, jak wygląda obraz sytuacji. Nie ma w tej chwili żadnych sygnałów o tym, żebyśmy tutaj, na terenie Polski, mieli jakiekolwiek zagrożenie. Nie ma też, według tych informacji, które panowie (szefowie służb) posiadają, zasadności do tego, żeby podwyższać jakikolwiek stan zagrożenia w tej chwili w Polsce”(źródło: rp.pl)

Powiedzieli im to szefowie służb… Problem w tym, że ci szefowie są tak samo „wiarygodni” jak opona w BMW prezydenta…

Julka „antykorupcja” Pitera mówi ,że zamachy w Europie to nic nowego i że w ogóle nie ma nad czym dyskutować,

Julia Pitera

 ”Nie mów Boniemu bo nie” będzie walczył z terroryzmem za pomocą „ostrej dyrektywy”… (Korwin weź go jebnij w papę z drugiej strony może jak mu będzie puchło równo to będzie mądrzejszy).

Nawet demon intelektu ,nowośmieszny Rysiu wydalił z siebie opinię przy okazji po raz kolejny robiąc z siebie błazna, bo jak inaczej potraktować słowa o stanie zagrożenia ANTY-terrorystycznego.

Chciałbym się z tej sielskości i anielskości wyróżnić i zadać Wam kilka pytań, a tekst zakończyć propozycją dla Kukiz’15.

Jak to jest ,że jeśli nie chcę aby na polskich ulicach działo się to samo co w Brukseli ,to jestem „faszystą”, „naziolkiem” czy innym hejterem?

Jak to jest, że bredzący powyższe bzdety mają siebie za patriotów?

Jak to jest, że w każdej dostępnej mi ankiecie i sondażu przeprowadzonymi przez organizacje kojarzone z najróżniejszymi opcjami politycznymi, zwolennicy przyjmowania do Polski uchodźców stanowią znaczną mniejszość, ale jak przychodzą wybory to oni zawsze wygrywają i mogą bredzić bezkarnie o faszystach, naziolkach a nawet rządzić i wpuszczać nam tych ubogacaczy zwalając wszystko na słusznie minioną kopaczową?

Dlaczego się nie angażujecie i nie chodzicie na wybory? Dlaczego pozwalacie aby mniejszość rządziła większością. Czy nie widzicie teraz najlepiej jaki chłam przez 26 lat wybierali nam urzędasy, więźniowie (najwierniejszy elektorat PO nieboszczki) i mohery?

Czy nie widzicie, że przez to że nie chodzicie na wybory my naród mówimy swoje ,a oni tego narodu przedstawiciele mówią swoje? Czy nie widzicie ,że przez to co oni mówią i robią znacząco różni się od tego czego chcecie Wy? Wy naród – pracodawca Piter, Ryśków ,Kaczora i jego pacynek.

Czego Wam trzeba ,abyście w końcu oderwali dupska od telewizorni ,tańców z gwiazdami i mastbidemiuzików, a zajęli się Polską?

Panie Kukiz referendum to dobry pomysł. PiS jeśli nie zostanie zmuszony niestety go panu nie przeprowadzi bo PiS – owi wygodniej ustawić się w pozycji „nic nie mogę rządu”, który jest sparaliżowany przez zobowiązania kopaczowej.

W sprawie imigrantów Beata Szydło powiedziała niedawno: „W kwestii przyjmowania do Polski uchodźców szefowa rządu zaznaczyła, że rząd zrealizuje zobowiązania podjęte przez poprzednią władzę przyjęcia do kraju kilku tysięcy uchodźców” (źródło: interia)

Co prawda dziś usłyszeliśmy że: „Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności. 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem, który jest problemem nr 1 w Europie. Ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali”  (źródło: Superstacja)

Wypowiedź tę cennymi szczegółami i uzupełnił rzecznik rządu „dopóki nie zostaną uruchomione odpowiednie procedury weryfikacji uchodźców, nie możemy ich przyjmować”.

Podkreślam słowa – „W TEJ CHWILI”… Pytanie ile ta chwila będzie trwać…  Odpowiedź: dopóki nie zostaną przygotowane procedury, a w rzeczywistości oczekujemy, aż sprawa Brukseli ucichnie i znowu będziemy przyjmować imigrantów – nie dajcie się nabierać po raz kolejny. Rząd zrealizuje zobowiązania podjęte przez poprzednią władzę – przyjęcia do kraju kilku tysięcy imigrantów islamskich, Tak długo jak PiS będzie znajdować wierzących im w takie ściemy tak długo referendum nie będzie… To niby zdecydowane stanowisko premier to tak naprawdę pozorne działanie i odwlekanie sprawy na potrzeby własnych słupków wyborczych. Oczywiście pisiorki zaraz Wam będą tłumaczyć jak to heroiczny rząd PIS wybitnie nas broni…Tiaaa Pisiorki bujać to my ale nie nas. Niech do Was dotrze, że macie uchodźców do Polski nie wpuszczać tak jak pani pacynka obiecywała w kampanii wyborczej. Macie ich nie wpuszczać ,a nie wpuścić tych co PO albo nie wpuszczać „w tej chwili”. Tylko takie stanowisko rządu polskiego jest dla nas do przyjęcia.

Może czas Panie Kukiz aby w tej sprawie wyprowadzić ludzi na ulicę? Wtedy zobaczymy kto naprawdę stoi tam gdzie Polska i Polacy ,a kto będzie pluł jadem i skakał przeciwko nam razem z rubikoniami z nowośmiesznej.

Nadzwyczajne problemy wymagają nadzwyczajnych rozwiązań ,skoro już politycy robią w Polsce rozpierduchę ,zróbmy i my. Nasza przynajmniej będzie w słusznej sprawie. Jeśli nie wyjdziemy z marszem protestacyjnym, teraz to już niedługo będziemy chodzić w marszach milczenia…

Do tego doprowadzą ONI. A do „ONYCH” pacynki prezesa też się zaliczają.

The following two tabs change content below.

Mariusz Robotnik

Redaktor
"Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów"

Ostatnie wpisy Mariusz Robotnik (zobacz wszystkie)

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.